Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz wsanyi #74022 üzenetére

    Más. Kommolyan érdekel, hogy 95 FPS fölött lát valaki bármiféle különbséget? És 70 fölött? Ténylegesen mi az a határ, amit az emberi agy képes felfogni?

    pl nvidia 3d vision-nek jó ha minél több az fps, mert amúgy is gépzabáló a cucc, szóval már ezért érdemes lehet akinek olyan monitora+szemüvege van, továbbá 144hz- hez is jól jön a legalább annyi fps
    ill. másik ok pl később nem avul el olyan hamar a cucc :) amin lesz 20fpsed ott másik masinán lesz 40fpsed, érted, lesz tartalékod nagy valószínűséggel
    ill. személyes vélemény, intellel nem kell mókolni, driverek sem szarok (persze van kivétel de ritkán hál isten), aki szeret szarakodni, mert nem megy neki (úgy) a gépe valamiért (játékok nem indulnak, képi hibák vannak... stb), tesztem fel mert éppen az amd csinált pár szar drivert, és még bújja a fórumkat, goglézzon hogy mi a bánat van... tesómék notiját épp tegnap csináltam meg, mert a mobility radeon driver szétsz*rta az ost... néztem az adott driverben mit javítottak... ilyen játék nem megy, olyan játékhoz tapasz, és nem mostani (de nem is régi) játékok, de a driver az ehavi, gondoltam magamban no comment... másodvélemény, harmadvélemény, amikkel ugye egyetértek

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák