Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz #65755648 #73830 üzenetére

    amire ebbol lesz vmi az meg evekig eltart, 10 eve van 4core CPU, kb 6eve mar 8core is, es alig fut rajta vmi meg most is, ami valoban ki is hasznalja a hw lehetosegeit
    szintetikus benchmarkok, meg egy-ket sw osszesen, 90-95%-ban 4 szal tok eleg, azaz eleg ha ott kelloen gyors vmi
    nem most kell a 2020-s gepet osszerakni, azt majd raerunk akkor is

    amikor en ezt vettem, meg nem volt Ryzen se, csak beszeltek rola, hogy na majd lesz...
    aztán ha megnezed a Ryzen topikot reggeltol estig csak BIOS frissites BIOS-ban turkalas meg a napi cumicecilezes megy
    majd kiforrja ez magat persze, ev vegere vagy jovore a kovetkezo generacios deszkakkal, de nekem ez mar nem kell
    en a BIOS-ban utoljara februarban voltam a masodik inditaskor, amikor atallitottam a RAM-t 2400-rol XMP3200-ra

    regen buzeraltam en is eleget, meg kulonfele beta BIOS-kban kerestem a plusz 1-2fps-t meg a magasabb 3DMark szamokat, ma ez nem erdekel mar, csak odaulok a gep ele bekapcsolom, es nem erdekel semmi, csak menjen, amire hasznalom arra eleg a 2 szalas magas teljesitmeny is, es a juzerek 90%-nak amúgy tok eleg lenne ez ma meg mindig :DDD

    azt sosem ertem, amikor vki csak netezik meg facebook meg youtube meg hasonlo alap dolgokat hasznal, de a 8-12szalas CPU az kell, mert fuuu, es mert a havernak is az van, es ciki lenne csak 2-4 szalast venni, meg csomoan nem is tudjak miert veszik, csak veszik, mert az kell, meg mert ezt sulykolljak bele pl itt is

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák