Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz [CS]Blade2 #4595 üzenetére

    Hehe én 12-én rendeltem tőle és ma jött meg nekem is , igaz én messzi vagyok Bp-től ezért vagyok én pár napos csúszásban

    A lötyögésről amit írsz az nálam is megvan, ez ilyen
    Szerintem ez már egy újabb verzió, mert amit régebben rendeltem nem ilyen csomagolásban volt és a pen felülete is más volt
    Telepítőnek tökéletes lesz, se perc alatt fog települni a W7-t

    Az a durva hogy itthon ez 4700Ft-ba került volna 2év garanciával, igen de ere még rájönne a szállítás is, még ha el is romlana menyibe fájna egy újabb rendelése ha a szállítást nézzük semmibe, akkor megéri itthon megvenni, hát nem

    Sőt az ebay-en 4400Ft-ért 32GB lehet már kapni (770-en ugyan az mint a 760-an csak a szín eltérést jelöli a más szám)

    Azért kíváncsi lennék hogy neki menyiben van egy 760-as, 2600Ft-ért árulja, 120Ft neki a postaköltség (bélyeges csomagba küldi), lehet vagy 1500 a tiszta ára kint

    És igen végre rá van írva a sebessége a csomagolásra(a nyáron vásároltnak ha jól emlékszek még nem volt)

    A nyárinak a tesztje

    Ez meg a mostaninak

    Ha valaki hosszabbító kábelt keresne ebay-en ezeket érdemes megnézni
    1m [link], [link]
    1.5m [link]
    1.8m [link]

    Esetleg aki most akar venni pent tehetne egy próbát ezzel
    SONY MICRO VAULT CLICK GU BLUE USB 3.0 16GB US $9.89 2200Ft
    8-12 között lehet az írása és az olvasása 50-80 között
    És az a durva hogy ez itthon 7000Ft körül árulják , de mire fel??????????

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák