Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Nyomtató (pontosabban MFP eszköz) vásárlásban kell segítenem, de elég kevés ismeretem van.
    A cél olyan színes multifunkciós eszköz, amely viszonylag rendszeresen lenne használva, időközönként nagyobb példányszámmal lenne terhelve (havonta 1-2 alkalom, alkalmanként 200-300 oldal).
    Színesnek, kétoldalasnak feltétlen lennie kell, egyéb mint az ADF, wifi, stb nem olyan fontos.
    Szóval a nyomtatás a fő profil. Különleges minőségi igény nincs.
    Eddig valami hp officejet pro 8500 volt, de az elég sokat volt szervízben, és végleg gazdaságtalan lett az egész. Ezt egy pici hp dj 6500 nyomtató egészítette ki amikor szükség volt rá. Ez nagyon tisztességesen helytállt, de mostanra szintén beadta a kulcsot.
    A rászánt összeg ezek tükrében nem túl magas, 40-50.
    A HP-t most hanyagolnám, fontos lenne a lehető legjobb üzemeltetési költség, akár után gyártott patronokkal.

    Létezik a fenti igényekre valami tűrhető kompromisszumos megoldás?

    Milyenek ezek e külső tartályosak? Canon gépeket láttam elfogadható áron, és ahogy számoltam elég olcsón jön ki az üzemeltetésük festéktöltögetéssel.
    Ha ebből lenne valami akciósan, akkor lehet be lehetne szerezni mellé valami filléreset a rendelkezésre állás miatt.
    Remélem nem lett túl hosszú elolvasni, és ha lenne valakinek ötlete azt köszönettel venném!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák