Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konyamalac

    újonc

    Sziasztok!

    (1) 1-2 héten belül.
    (2) 130k nettó
    (3) Böngészés, office programok, filmezés, ritkán játékok(LoL, Diablo III)
    (4) 1366*768 vagy 1920*1080(utóbbiban nem vagyok biztos, mert akkor egy erősebb vidkari kellene gondolom)
    (5) 15,6" körülire gondoltam(fajtáját tekintve, aminél nem zavar a szobában más fényforrások jelenléte)
    (6) Ha az akksija bírja, lehetséges, hogy napi szinten lenne hordozva és használva is
    (7) Windows 7, a támogatás része nem egészen tudom mit is jelent. Win 8-at, Linuxot semmiképp sem szeretnék.
    (8) HDD: 1000 GB minimum, SSD nem szükséges, Ram 4-8 GB(8-nak jobban örülnék), DVD Meghajtó(író nem feltétlen)
    (9) Webkamera, Mikrofon nem fontos(az eddigi tapasztalatok alapján úgyis másik mikrofont kell majd használnom)
    (10) Ha nincs jelenleg ilyen gép újonnan, akkor elgondolkodnék a használtan is.

    Köszönöm a segítséget,
    Üdv, Konyhamalac

  • Konyamalac

    újonc

    Sziasztok!

    Páromnak szeretnék nézni egy gépet, mert a mostani megadja magát.
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Napokon belül.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    200k körül szeretnék megállni a felhasználás végett
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Alsós tanárként dolgozik, a munkához kellene főleg, de itthon is nézne rajta filmeket.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Candy Crush :D
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Nem igazán fontos számára, max annyira számottevő, hogy jobban látja, ha nagyobb a képernyő...
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Utazáshoz nyaranta 1-1 alkalommal, de napi szinten viszi az iskolába a gyerekekhez.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Windows 10
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    SSD és HDD ha megoldható, ha nem akkor egy nagyobb SSD, max külsős HDD -t használ hozzá. 8gb ram minimum, optikai meghajtó nem kell egyáltalán.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    HDMI fontos
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Új gép, céges számlára venném

    Ez eddig a kiszemeltem[link], de az integrált videókártya nem tudom, hogy bírja -e ezt a 17" kijelzőt.. vélemény?

    Köszönöm a válaszokat előre!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák