Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smallmer

    őstag

    válasz umek7 #82125 üzenetére

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Holnap
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    140ezer forint nagyon max 150
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    Visual studio, internet, multimédia, c++fejlesztés stb... Tehát a mindennapi dolgok plusz az egyetemen használnám programozni
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Max diablo3 szintű és ritkán. Lesz asztali gép mellé csak ha hétvégente nem tudom a gépet használni maximum akkor.
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
    Is-is.
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Szeretnék, de tudom hogy ebben az árkategóriÁban esélytelen.
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    Kijelző inkább matt illetve 1366x768 vagy annál nagyobb.
    (8) Notebook tömege? Mindegy
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nem kell os de ha van rajta az nem kizáró ok
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
    Min 4 giga ram. Optika mindegy hdd mindegy ha lehet ssd de mint irtam nem gond ha nem
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Kamera legyen
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    Előfordul
    (13) Eddig kinézett notebookok?
    Nem tudom még. Boltot ajánljatok amiben jó árak vannak
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Most csak új jöhet szóba

    Köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák