Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -juc-

    aktív tag

    válasz premete #25088 üzenetére

    Köszi! :R Alapvetően tetszik, de van pár probléma vele:
    Inkább újat szeretnék. :B Akkor tudni fogom, hogy mit rontok el benne.
    A párom küzdött sokat az Intel HD videokártyákkal linux alatt.
    +1: És minden bizonnyal elviszik, mire megkapom a pénzem. (A bank ül rajta, remélem, most már csak 1-2 napig, de nem akarom az eladót hitegetni.)

    Tikakukac: Neked is köszi! :R
    A mattság a párom mániája, nekem nem olyan fontos, és szintén az ő véleménye szerint nincs szükségem i7-re, mert "ágyúval nem lövünk verébre".
    A fenti történetet a Civ4-ről azért írtam, mert azzal mindenképpen szeretnék tudni játszani anélkül, hogy elfőzzem a hardvert úgy, mint pár éve. Gondolom (=remélem...), a mai közepes gépek már elboldogulnak vele a proci folyamatos "túlpörgetése" nélkül, elvégre ez nem egy új, realisztikus grafikájú 3D-s játék.
    A Trados hardverigénye meg nem túl nagy, az 5 éves gépemen is fut, csak időnként nagyon belassul, és időbe telik, mire magához tér. A kijelzőfelbontásom pedig most is kisebb, és szintén nem probléma.
    Ezeken kívül csak egyszerűbb dolgokra kell: net, film, telefonROMolás... Grafikusnak és videóvágónak nem készülök... :)
    A Dell 5520-akat megnéztem, jól néznek ki, csak az a baj, hogy a mostani Dellemet utálom. Semmit sem úgy csinál, ahogy szeretném, és a szervizzel se voltak túl jó tapasztalataim (4 vagy 5 hétig tartott és kamuztak össze-vissza). Szerencséjére céges gép, úgyhogy még "él".

Új hozzászólás Aktív témák