Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thefreeman

    aktív tag

    Sziasztok.
    Tanácsot kértek tőlem laptop vásárlás kapcsán de túl sok kritériumot nem mondtak. Az első az volt hogy piros legyen ezt kis győzködés után sikerült módosíttatnom hogy lehet fehér is. A keret kb 100-120 ezer forint, csak új lehet (Romániában nem is igazán tudok olyan megbízható webshopot ahol használt üzleti gépek vannak), egy egyetemista lánynak lesz, de nem hiszem hogy sokat hordozná nem olyan szakra megy. Játék egyáltalán nem lesz csak multimédia, böngészés, szövegszerkesztés. Első körben lebeszéltem egy Toshiba Satellite L50-B-2CK-ról amiben Intel celeron N2840 volt ez szerintem túl gyenge lehet még böngészéshez is. A második választottja egy Toshiba Satellite L50-B-1DH ebben már legalább i3 4005u van gondolom ez az alapfeladatokhoz már elég lehet. Szóba került még az Acer 15.6" Aspire E5-573-P1V9 ebben Intel Pentium 3825U van. Én egy Dell inspirion 5558-t ajánlottam i3 4005U-val de ez fekete és nem tetszik más színben ilyen áron nem találtam. A processzoron kívül a többi hardver egyforma az egész laptopban 4GB RAM, 500GB HDD.
    Én ezek közül az i3-s Toshibát mondanám. Szerintetek melyik a legkisebb rossz?

Új hozzászólás Aktív témák