Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyikam

    újonc

    Helló!
    Notebookot szeretnék venni.
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Pár héten belül, az egyetemen használnám
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    150 000 - 200 000 forint között
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Elsősorban iskolai felhasználásra lenne, de e mellett játékra, filmezésre is egyaránt.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Sajnos ehhez nem értek. Nem kell hogy a legjobb minőségű játék menjen rajta, nem vagyok egy nagy gamer, sőt.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15 inch körülit szeretnék. Matt kijelzőset.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Sokat hordoznám, szóval jó lenne egy erősebb akkumulátorú laptop
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Win 8.1, de ha ilyen nincs, akkor inkább később rárakok egy pirate verziót
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Optikai meghajtó kell, író/olvasó. memória legyen minél nagyobb. 8 GB ra gondoltam, de ti tudjátok jobban,hogy mi a jobb. Tárhely mérete is minél nagyobb annál jobb és nem tudom hogy a HDD vagy az SSD közül melyik a jobb.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    HDMI,webkamera,usb port. nem tudom milyen speciális igény lehetne még.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    csakis új gép

    Köszi szépen előre is

Új hozzászólás Aktív témák