Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Mottie #74996 üzenetére

    Lehet venni gépet van bőven kínálat. Eddig rendben is volt a dolog. Csak beköpte a levest a sok U proci és a trágya Lenovo szerviz. Mert így szummázva 150-160k alatt ha egy barátomnak kéne gép és szeretnék baráti viszonyban maradni akkor megkérném, hogy felejtsük el vagy írjunk egyy papírt, hogy én szóltam és ne villogjon az email meg a facsé, ha rinya van.

    mert ha figyel az okos szóra az emberünk, nem fogja megvenni az i7-et

    i7 vs. Pentium. Hány esetben sikerült ezt összehozni? :DDD Nem sokszor. Tízezredjére is leírni azt, amihez csak kb. az első cikket kéne elolvasni a hogyan vásároljunk vagy mit vegyünk témakörben unalmas. Akinek nem megy, annak ezer karakter után sem fog menni a megértése.

    Ha hasznos ha nem, ha én sem venném meg senkinek akivel nem akarok kiszúrni akkor idegenekkel megtehetem? Nem fogom, bár van az a hely ahol igen. Csak ez egy szakmai topik nulla fizuval.

    Roli5: Ha az analógia-párhuzam-helyettesítés trióból nem megy valami, azért ne én legyek már a hibás.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák