Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z_A_P

    addikt

    Sziasztok,
    Laptopot keresek.
    Nem lesz egyszeru, lehet csak kompromisszummal lesz megfelelo.

    Felhasznalasi terulet: sok netezes, flash, netes (HD) filmek, mellette neha komolyabb programok (MS Publisher, kepszerkeszto, stb). Jatek: nulla.

    Amit szeretnek: AMD APU (csak Trinity), minel erosebb CPU, GPU nem olyan lenyeges, minden A-x szeria megfelelo a fentire.
    Tudom hogy erre a kombora (CPU > GPU) az i3/i5 jobb, de csak akkor nyulnek intelhez ha nincs megfelelo AMD-vel. (ezekbol amugy csak az IB johetne szoba).
    UVL CPU-k kizarva, mivel az ero fontosabb mint a takarekossag. 90%-ban ugyis tolton asztalon megy a gep. Tehat akksi ido lenyegtelen.
    RAM: min 4 GB.
    Kulso VGA: NEM kell. Es itt a problema, mert nem talaltam olyan A8-A10 lapotop, amibe ne raktak volna dedikaltat, pedig ilyen bivaly APU miatt felesleges a legtobb embernek.
    HDD: tok mindegy, legyen.
    DVD legyen.
    Kepernyo: 15" (14" esetleg), es 1600x900 min. Ha minden kotel szakad, johet egy 13..x7.. is, de ez a legutolso.
    Magyar billentyu.
    Beepitett cuccok (kamera, lehetoleg mikrofon, wifi)
    Mas nem kell (BT/ujjlenyomat/stb)
    Marka: mindegy, persze ha tobb ilyen van akkor a minel "megbizhatobb" (HP/Dell/..)
    Max ar: 160 (afaval)

    Na erre tud-e valaki valamit? :R :R
    Ha nincs, akkor johet I5-I3-al a fenti.
    Ha igy sincs, akkor lehet a felbontast kell levinni, de azt nem szeretnem hogy egy mobilnak nagyobb felbontasa legyen mint a gepnek :(

    Remelem nem hagytam ki semmi fontosat.
    Koszonom elore is a tippeket!

    Szerk: pl ez (Acer Aspire V3-551G:) jo lenne, ha:
    -kivesszuk a dedikalt VGA-t
    -kepernyot lecsereljuk egy 1600x900-ra.
    -vinyobol is eleg egy 350G-as
    Lehet ilyet kerni vajon?

    [ Szerkesztve ]

    OK

Új hozzászólás Aktív témák