Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RWD

    tag

    Üdv! Még csak körvonalazódik a történet, de megpróbálok elébe menni a dolgoknak. Sajnos nem tudom, hogy mikor fogom megvenni a kiszemelt áldozatot, de sanszos, hogy csak jövő év elején (január-február). Ha szerencsém van, akkor még idén decemberben. Nem tudom mik a tavaszi kilátások, illetve hogy még idén mit érdemes venni. Köszi! :)

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    2016 dec. vagy 2017 eleje/tavasz.

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Max 250.000 bruttó. Indokolt esetben tovább is nyújtózhatok, de elvileg ez a határ.

    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Böngészés, irodai programok, Office ezerrel, KulcsSoft/RLB/bármilyen könyvelőprogram, hobbi szintű (egyelőre) fotószerkesztés, logó készítés (Adobe Illustrator, PS). Játék olykor olykor, de inkább pár éves címekkel (FIFA13, Spintires, GTA IV). Komázom a retrót:).

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Felbontás nem izgat, közepes graf. részletesség elég.

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    17-18", egyébként nem értek hozzá.

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Használat jellemzően egy helyben (iroda, otthon, néha szabad levegő, tópart), valószínűleg sokszor magammal vinném, de utazás közben nem használnám.

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Semmi, de win7 támogatása jó ha van. Pontosabban megoldom magamnak, nem tudom, ehhez kell-e Win7 támogatás.

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    DDR4 ramot nem bánnám, már ha van értelme, 4 giga körül minimum szükség lesz rá, gondolom. SSD előnyös lenne, de nem dőlök kardomba ha nincs. Optikai meghajtót szeretnék.

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Webkam, HDMI.

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Újat szeretnék.

    Köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák