Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsabiBp

    csendes tag

    válasz Chaser #11702 üzenetére

    Egy korábbi hozzászólást szeretnék még hozzáfűzni a gép vásárlásomhoz, szóval az egész onnan indult, hogy megvettem egy core i3-2350 2.3Ghz Samsung np300-ast, hogy milyen jó lesz és az 5 évvel ezelőtti asztali gépemnél a passmark benchmarkja 1,5x magasabb. Ezekután csatlakoztattam hozzá a keverő pultomat és azt vettem észre, hogy van, hogy beakad, míg az asztali gépem E6850 Core2Duo 3Ghz sosem csinált ilyet. Na itt pipultam be és durrant el az agyam és vittem vissza gépet, ezért cserélem le, mert azt hittem, hogy milyen jó lesz majd az i3, ezekszerint én is benyaltam a marketing dumát, mondjuk nem értem a benchmarkok miért mutatnak magasabb értéket, de mostmár úgy gondolom, hogy Core i7 3612 vagy 3610 körüli teljesítménnyel érdemes notit venni és van is már 200-ért is, csak ugye azok Hd felbontást tudnak én pedig ha már van 240 -ért full hd , inkább olyat vennék, na meg a matt kijelző, ami ritka mint a fehér holló, amúgy boldogan vennék 200 körül egy tükröződő kijelzőset... vagy mégsem? :) Igazából zavar, maradnék a mattnál.

Új hozzászólás Aktív témák