Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Preferia234

    csendes tag

    válasz Preferia234 #113456 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszi a válaszokat. Sajnos 70 fölé nem tudunk menni.

    Utánanéztem a 8560P-nek, és találtam egyet 66 ezerért, de ennek csak 2 giga a RAM-ja. Továbbá van itt még 2 további laptop is, ami jónak tűnik nekem.

    Tehát az eddigi versenyzők:

    Lenovo Thinkpad T500 (INTEL CORE2DUO P8600 2,4GHZ CPU, 4GB DDR3 RAM, 160GB SATA HDD) ezt most használtan 55-ért adják.

    DELL LATITUDE E6410 (INTEL CORE I5 M560 2,67GHZ, 4GB DDR3 RAM, ÚJ 120GB KINGSTON SSD) ezt 65-ért adják használtan.

    Dell Latitude E5510

    Fujitsu lifebook e780

    Hp Elitebook 8560P I5-2520M 2GB 320GB

    Akkor legyen a 8560P 2 giga RAM-al? Vagy így 70 ezer alatt tökmindegy.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? A következő 2 hétben
    (2) A gépre szánt összeg forintban? 70 ezer
    (3) Felhasználás? munkagép lesz: irodai programok, szövegszerkesztés, excel, nyomtatás, képnézegetés, de játékra vagy filmnézésre, komolyabb kép és videószerkesztő programok futtatására nincs szükség
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Min 15 colos, a többi nem fontos
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nem
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) A legjobb, ha nincs rajta, majd én rakok rá, de egyébként windows.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Optikai meghajtó jó lenne, és 4 giga RAM is, ha 2 nem elég szerintetek
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) nincs

Új hozzászólás Aktív témák