Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Elemental #9249 üzenetére

    Miért vennék el bármennyi időt is ezzel a családtól?!? Szerinted amíg letöltődik bármi, semmit nem lehet csinálni, mert csak úgy megy a letöltés, ha közben mindenki meredten nézi mondjuk a routert?!? :U
    Mindt mondottam, ritkán fordul elő olyan, hogy valaki valamit azonnal meg akarna nézni - de ha mégis előadódna ilyen, SD-ben (xvid) kb. kettő perc alatt lejön szinte bármi, annyit meg még a 3 éves kisfiam is tud várni...
    Igen, letöltöm PC-re, aztán - ha olyan - akkor megy át a NAS-ra. Így nem kell két példányban tárolnom a NAS-on, illetve egységes fájlnév-konvenciót tudok használni (nem kell kilométeres, angol nyelvű fálj- és könyvtárnevekkel küzdenem). Nem is beszélve az (elvétve még mindig előforduló) tömörített fájlok kezeléséből eredő problémákról.
    Nem szoktam telenonon kapni letöltési linkeket, és nem szoktam ftp-ről tölteni. Még egyszer mondom az én letöltési szokásaimmal és paamétereimmel, semmi sem indokolja, hogy a NAS torrentezzen.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák