Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chosa91

    aktív tag

    válasz #56573440 #22110 üzenetére

    A felsoroltak közül eddig a B.) verzió tetszik a leginkább :D
    Tehát a "bármilyen NAS" és MediaPlayer box.

    2/4 lemezesen gondolkozom.
    Mennyire igaz, hogy a NAS mellé még célszerű venni szünetmentes tápot is?

    Amit a linkelt topic összefoglalóból kimazsoláztam az az, hogy célszerű, ha a NAS támogatja az NFS-t, ami manapság már gondolom az "alap" funkcionalitás része.

    Node, ennek tükrében milyen konkrét típusokat mernél/mernétek ajánlani?

    Egyébiránt már most nagyon szépen köszönöm, hogy foglalkozol a kérdése(i)mmel :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    "Find something boring, and make it funny!"

  • Fleto93

    tag

    válasz #56573440 #22110 üzenetére

    "A tv 100-as lan portja kevés lehet már most sok 4k tartalomhoz."

    Ez igaz, de ha van közel AC-s router, akkor az elég lehet - nekem AC-s wifin 200mbit a speedtest és hibátlan a 4k lejátszás hálózatról.

    "A plex jó, csak a tv-s kliensek szarok mind -a natívak-
    A plexhez erős nas kéne ha natív appon keresztül használnád, vagy feliratokkal esetleg..."

    XPlay nekem jól működik, és nem transzkódol sosem - 4K-tól meg is halna a NAS-om. Egy nyűgje van, hogy az mkv-ba csomagolt feliratok közül csak az elsőt hajlandó lejátszani, nem tud váltani. Külső .srt fájlokkal viszont gond nélkül működik. Egyébként szöveges feliratfájlok esetén amúgy sincs szükség transzkódolásra.

    A tapasztalataim egy LG 43UJ6307 tévén, egy Archer C7 routeren és egy J1900 alapú épített NAS-on alapulnak.

    +A TV alap lejátszója (Fényképek és videók a neve talán) a Plex Server DLNA-járól eddig bármit hibátlanul lejátszott nekem, legyen az akár UHD videó TrueHD hanggal és mkv-ba csomagolt felirattal, bár csúnyácska a felület

Új hozzászólás Aktív témák