Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz pc360 #90396 üzenetére

    Erről van szó ... Én sem tudtam mibe ugrok bele elhiheted :( Az a nagy helyzet hogy a filmek nagyon jók rajta mert szélesvásznúak a többség de az online media mint a youtube , twitch hát igen az gázos. Ezzel a bővítménnyel már mérföldekkel jobb viszont torzabb a kép tehát pár centi a contentből lemarad. Ha pedig 16:9ben nézed akkor a sarkokban lévő BLB totál kinyírja az élményt és sajnos ennél a darabnál nem 1-2 centiről van szó hanem a sokszorosáról. Konkrétan a fekete kép gusztustalan rajta.
    Mérlegre kell tenni ezen infók tudatában hogy mit csinál többet az illető. Játszik vagy böngész(dolgozik) ? Abban az esetben ha több a játék , megéri. Kategóriájában a legolcsóbb darab és eszméletlen sőt tovább megyek páratlan élményt nyújt node ha ellenkező a felhasználás vagy egál akkor szerintem nem éri meg. Sajnos az utóbbi kategóriába tartozom én is. Erősen hangsúlyoznám , ez mind saját vélemény és tapasztalat. Egyik szemem sír már nevet. ( Ha esetleg gyerkőcnek lesz akkor ne habozz :) )

Új hozzászólás Aktív témák