Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz P-SZ-S #8900 üzenetére

    "rájössz, hogy ez a sok hülyeség egy szóval összefoglalható: szebb!" Sztem Én is ezzel foglaltam össze a dolgot. Persze egyetértek veled, csak van, aki nem hiszi. :)

    #8907 Zoli83: Igen, jól érzed. A BenQ gyorsabb lenne a Dell-nél, ha nem lenne ennyire (túl) aggresszív rajta az overdrive és így ne lenne ennyire látható és durva az overshot. És szvsz ez a feketeség sokkal zavaróbb, mint a hagyományos szellemkép, de ez a tesztben is szépen látszik, ha összeveted az U2311H-val. Szóval legyünk jó indulatúak és mondjuk azt, hogy a kinézett két monitor (a tesztek alapján) hasonló mértékben alkalmas játékra. Viszont az U2311H-nak, IPS paneles lévén, emellett lényegesen szebb és élethűbb a képe. Szóval Én neked nem merek most semmit ajánlani (bár ,ha csak annyi lenne a kérdés, hogy XL2410T vs U2311H, akkor egyértelműen a Dell-t mondanám), csak azt, hogy menj el és teszteld le jó alaposan az U2311H-t! És, ha belefér az ingerküszöbödbe, akkor vedd azt a jobb képminősége miatt és ne a kinézett BenQ-t.

    (#8910) Füleske : Szerintem az U2412M olyan 85-90k körül lesz... Nagyon meglepődnék, ha nem maradna a kezdő ár 100k alatt...

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák