Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Hunork #79598 üzenetére

    Nem, jelenleg egy LG 32" TV-t használok, túl nagy válaszidő, input lag stb, amúgy filmet nézni, netezni ilyesmire jó, de nem az igazi játékra.

    Nem akartam sokat költeni, de minimum 27" monitor + IPS kell, ezzel indultam, 3-4 monitor volt, ebből lett választva az Asus VX279Q, mivel évek óta nVidia van, ezért Freesync sem játszik, de a rendelt monitor nem akar megjönni ( :DDD az e havi promóciós ajándék meg már itt figyel az asztalomon amit hozzá adnak).

    Szóval mivel késik, és lehet nem is lesz, ezért el kellett kezdenem nézelődni, hogy mit lehetne helyette, így jutottam el a WQHD felbontáshoz (ami még vállalható-nak tűnik egy 1070-el), és itt jöttek be a képbe a Freesynces monitorok (amiknél tudom, hogy AMD meg minden)

    DE, ami továbbra sem egyértelmű számomra:
    Pl adva mondjuk egy 144 Hz-es monitor, legyen az én példámnál egy Freesynces, ha én ezt egy 1070-el akarom meghajtani, akkor milyen frissítési frekvenciákat tudok beállítani nála (értelemszerűen manuálisan)?
    Azaz be tudom állítani akár a 144 Hz-et is vállalva ezzel, hogy tearing lesz, vagy ugyanúgy csak 60/75 Hz-et tudok beállítani?
    Remélem érthető, hogy mi is az igazi kérdésem. Nem szoktam nagyon ugrálni a játékok között, amivel játszok, azzal hetekig, és akkor belőném a frekvenciát egy viszonylag magas értékere, amit nem nagyon szoktam alulhaladni (pl 100 Hz), és így használnám, azért a 100 több mint a 60, még ha nem is 144 :DDD

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák