Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    Sziasztok, egy 2012-ben vásárolt LG IPS277 monitort használok.

    Nagyon szeretem, nem is gondolkoztam cserén, nem is nagyon tetszik sem az Asus vagy LG kínálata. Ami esetleg mégis, az horror áron van pl: ASUS PA329Q.

    Tegnap elkezdett "ciripelni" mint egy kondenzátor hibás táp / vga. Bekapcsolás után kb 3-5 percig majd abba hagyja. Gondolom ez a jele valami kezdődő bajnak. Több mint 6 éves, nem mondom hogy nem szolgálta ki az idejét, de nem örültem neki...

    Régen sokat játszottam rajta, ma inkább film, ritkán PS vagy videó vágás, naponta munka. Ami tetszett benne az hogy gyárilag kalibrált, IPS, nagy színtér lefedettség és a korához képest keret nélküli dizájn. Sokat megy, napi 3-8 óra.

    Tudnátok ajánlani párat?

    Asus rog strix RX 580 8gb vga, van rajta HDMI és DP is.

    Full HD vagy 4K, IPS vagy valami komoly paneles.

    27" - 32" között, nem ultra wide, nem hajlított normál 16:9

    Ha már így alakult, feljebb lépnék minimálisan 27-ről, bár közel tökéletes monitor méret, viszont 4K mellé kicsinek érzem. Illetve a 3840x2160 is időt állóbb lenne, bár lehet hogy csak FHD-n használnám az elején.

    Az ár nem annyira, az ár / érték annál inkább szempont. Mondjuk max 120e ha csak nincs valami nagyon best buy kicsivel felette.

    LG 32UD59-B pl eléggé fent van árban. LG 32UD89-W meg hiába tetszik, ennyit nem vagyok hajlandó kiadni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák