Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boxer666

    tag

    üdv kollégák,
    hosszú évek után újra itt újra tanácsot kérve :DDD

    Egy 2312HM-et tervezek kikukázni(megy a másik szobába :B) és tervezek helyette valami nagyobbat de nemtudom mi lenne megfelelő

    Többnyire általános felhasználás, film+sorozatok, néha játék. Asztalnál kb 60-90cm távolság, film-sori közben ~2,5m

    27 és felette minimum, gondoltam itt már 27-es FHD-ra, 27-es QHD-ra, 29-es Ultrawide-ra, 32-es tv-re stb...

    Egy gyilok tuning R9 270 ízzik a vas alatt többnyire a VLC terhelő munkája során.(Koca játékos vagyok néha hónapokig megy aztán hónapokig nem megy aztán gondolok egyet hogy játékos vagyok és beruházok valami drága vasat utána rájövök hogy csak a VLC-t kell meghajtani, na mindegy ez egy másik történet :DDD)

    A pénztárca csak a valamire való minőséget engedi meg(ha ez 70-nél kezdődik akkor 70-et ha 200-nál akkor 200-at), elvégre a pénz sosem akadály csak a hely meg a lustaság ;] (filmezni és sorozatozni mindig fogok nincs sok kompromisszum de csak amennyit szükséges :U)

    Várom az ajánlatokat 120hz-re nem fáj a fogam ezért nem újítok erősebb VGA-t, persze a 72-őt már megszoktam a 2312-vel, Freesync-be látok lehetőséget, mint ahogy ezelőtt is valószínűleg ezután is piros lesz a VGA. Többi szerintem adott, mindenki a minőségre vágyik :R

    "Lopom a netet a szomszédtól... Egyik napról a másikra hirtelen lelassul... Kinek panaszkodjak?" :D:D

Új hozzászólás Aktív témák