Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz #16820480 #3383 üzenetére

    Na ez az E51 nem olyan rossz.
    A FeaturePackról halvány segédfogalmam sincs.
    Nekem 2 éve volt utoljára Nokiám (ill. még megvan, de amikor vettem egyből közölték hogy szoftverhibás ezért első út a szervízbe vezetett, előtte 3x cserélték ki kijelzőhiba miatt), előtte szinte csak az volt, én is arra esküdtem és nem is akartam mást venni. Aztán megvettem a k750i-t és meváltoztak a dolgok, megláttam hogy számomra értelmesebb, felhasználóbarátabb megoldások is vannak. Édesapámnak van egy relatíve új 6233-a, egyből szoftverproblémás volt, nem tetszik a fényes anyaghasználat, a gagyi fém keret stb. És belül is van számtalan dolog, a miniatűr karakterek amikor pedig lenne hely, a fél sort elfoglaló apró telefonszámok, az hogy nem lehet több filet kijelölni és ezért egyenként kell őket küldeni, megújult hangtárcsázása van, nem kell előre felvenni a neveket de ezért nálam az esetek 60%-ában mást hív mint akit szeretnék, stb.
    Meg az sem utolsó szempont hogy a Nokia divattelefon, az igazat megvallva sok suttyó hadonászik azzal a kezében az utcán, a legtöbb cég azt vásárol, lépten-nyomon abba botlik az ember. Én meg nem szeretem a sablonos dolgokat, nem állok be a sorba. Még akkor sem ha olyan marha jónak mondják őket.

    Igazából a kérdés az volt, hogy kell-e nekem Symbianos telefon, nem pedig az hogy kell-e nekem Nokia. Egyiket sem zárom ki, Nokiából csak Symbianosat vennék, SE-ból pedig nem feltétlenül, mert annak a szoftvere anélkül is jó.

Új hozzászólás Aktív témák