Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kr1sz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék tanácsot kérni. Épp új telefon nézésben vagyok, mindenképpen okostelefont szeretnék. A legnagyobb hibát azzal követtem el, hogy rengeteg telefon tesztjét elolvastam így már azt sem tudom hol áll a fejem.

    Először egy iPhone 3GS irányába terelődtem a játékok miatt, ezzel kapcsolatosan volna a következő a kérdésem: Androidos vonalon is vannak ilyen színvonalas játékok? (Abszolút tájékozatlan vagyok az okostelefonokkal kapcsolatosan.)

    Ezek után olvasgattam teszteket és arra jutottam, hogy talán jobb volna egy Androidos rendszerrel bíró telefon. Tehát ez az egyik támpont.
    Aztán jött a QWERTY billenytűzettel bíró telefonok őrülete. Ki is néztem magamnak egy Motorola Milestone 2-t csak a közel százezer forintos ár még sajnos húzósnak tűnik.

    Szóval a kérdésem a következő. Tudtok-e ajánlani nekem egy olyan telefont amely minden igényemnek megfelel?

    - Androidos alapú rendszer.
    - Wifi legyen benne.
    - A kamerájának nem kell full profinak lennie, de ha esetleg előkapom valamikor egy fotó erejéig akkor használható kép legyen belőle.
    - Nagyon sokat hallgatok zenét telefonon, szóval ezen tekintetben kiválónak kell lennie.
    - Nem vagyok egy nagy telefonon játszó típus de azért ellennék vele ha adva van a telefon hozzá!
    - Ár tekintetében pedig egy 70-80 ezerig tudnék elmenni. + Hosszútávra venném. 2-3 év.

    Remélem tudtok segíteni nekem!
    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák