Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • richies

    senior tag

    Sziasztok!

    par hete eldontottem ,hogy lesz egy samu jet-em, mert az elofizut megujitottam ,s itt kint angliaban ingyen adjak hozza a telokat (keveve ájfostot) :)

    DE! mivel baj van a szerzodesemmel, igy a kicsike me gmindig a dobozaban van ,s 99% ,hogy el les torolve az egesz szerzodes, mert atvagtak, hazudtak.
    Azota sok-sok forumot olvastam, hogy mennyi mindenki szidja, sok a hibaja, samu n em tamogatja egyaltalan, csak beigertek, s ennyi...

    azert valasztottam, mert nagyon tetszik,meg a merete miatt, s a jo kijelzo se hatrany.

    szoval itt jon a kerdesem, milyen telot valasszak (ha a jet-et visszapassszolhatom a hazug majmoknak), fontos, hogy erintokepernyos legyen, net kell, meg azert kis multimedia, s ne legyen nagy , pl ipfone az nagy nagyon nekem.
    Ezelotti telok ,ami meretileg jo volt: Samu u600, most meg se w890i van, szoval a vastagsag a lenyeg :)

    Nexus one is nagyon teccik, igaz kicsit mar nagy, de vekonyabb pitit jetnel,s sooooookkal okosabb. Amugy android os teccik
    Vagy a 3. verzio, csak veszek egy simet, s varok ,hogy bejojjon vmi jobb telo par honapon belul. Lehet ez lenne a legjobb... Meglatjuk mit hoz a sors.
    Udv,
    Richie

    koszi a segitseget, udv!

    Rozsomak of Power

Új hozzászólás Aktív témák