Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz TeeJay #30255 üzenetére

    2 napja telepítettek hugomnál egy 3,5 kw Sensira gépet. Az ámokfutás ellenére én ajánlottam :) LOL :D Szuper kis gép, a megszokott minőségben ( függetlenül, hogy török ). Csendes, rezonanciamentes a kültéri. A jobb oldalán található műanyag elemen változtattak. Merevebb anyagból van -> ezáltal stabilabban, zörgésmentesen illeszkedik. A gépükkel teljesen elégedett lettem volna tavaly. A Comfora gépem kültérijén is túltesz csendesség szempontból. A kültéri hang szempontból felveszi a versenyt az RXM9-el. Rezonancia szempontból talán a Stylish kültérim a legjobb, de az más kategória. Ez így korrekt, ha megosztom a pozitív tapasztalatot is.

    Kértem gumibakot, de csak a gyárit tették. Hisztiztem volna ha rezeg, de valóban csendes -> így oké.

    A legjobban akkor kell fülelni, amikor megkapja a kezdeti a löketet.
    Rányomsz a távirányítón fűtés üzemmód 30 fok max. venti és pár mp múlva bumm indulnak -> elhalkulnak -> majd típus szerint váltakozó dallamon, rezonancián halkan vagy kevésbé halkan teszik a dolgukat tovább. Ez már az adott típus és ember idegeinek harca :Y :W :C :D

    3 házzal feljebb az utca fronton áll egy noname kültéri a felső teraszon. Szabályosan diesel motor járása volt a kültéri hangjának ( bizonyára fűtöttek vele ) 100%, hogy benti is hasogatja szét a fejüket.

Új hozzászólás Aktív témák