Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz radi8tor #8286 üzenetére

    Azért van jobban preferálva, mert nem csak jó, de van gyártói képviselete. És árban már elég versenyképes.
    Természetesen jó a Fujitsu is, csak drágább. Jó a Mitsubishi is, csak nálam van abból is belépő meg a Daikinból is, és a Daikin a halkabb. Mert van éjjeli (csendes) üzemmódja. Nyilván van akinél ez nem szempont.
    A Panasonic belépő modelljénél a műanyag burkolat minőségét szokták a szakik kritizálni, azaz elszíneződik pár év után. És jobban szerették, amíg a Panasonic Magyarország nem szállt ki mögüle.
    LG , Samsung egymással nyomtak egy öldöklő árversenyt pár éve, a minőségük esett is.
    Toshiba nagyon jó, nagyon drága, hol ez, hol az hozza be, most osztrák cégen keresztül jön, ha jól tudom.
    Sharp klíma: nincs infóm. Valszeg valami kisebb cég hozza be. Alkatrész ellátás kérdéses.
    Airfel klíma: olcsó, török, állítólag kis cég hozza, alkatrész gondokkal.

    Na akkor mégis miről beszéljünk?

    Nekem az az a bizonyos cég 3 klímát is telepített nekem az évek és lakások alatt, plusz a szomszédom is nagyon elégedett a Fujitsujával, amit tőlük vettek. Nos, én nem tudom másik céget ajánlani, őket ismerem.
    Vagyis ismerek még egy céget, de az nagyon drága hozzájuk képest.

    Akkor most mégis kit ajánljak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák