Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba0130

    újonc

    válasz gisssa #44356 üzenetére

    Kaptam egy szervíz beállítási lehetőséget ami elvileg minden Gree és klónjain működik.
    Nekem egyenlőre azon kívül hogy állítja a hőmérésklet offszetet, a hiszerézis-ben nem sikerült változást tapasztalnom:
    Feszültségmentesített állapot után lehet állítani a hiszterézist, és kicsit a karakterisztikán is változtat. Fűtésben 17 vagy 18 vagy 19 vagy 20 C fokon indítva, az első 30 másodpercben kell lenyomni 5 másodpercen belül a +-+-+- gombokat, és állítható a hiszterézis.
    Azaz Gree és Gree klón klímáknál ,ha 18 fokon indítom, akkor a végén 3-at ír ki, azaz -3 fokkal tér el a mért hőfoktól, és így tovább.. 20-nál 0fok... Szerencsére a karakterisztikán is változtatott, nagyobb hőmérséklet különbségre dolgozik a klíma, tehát ha nekem 5-ös (high fokozat, amiben 50watt csak a ventillátor teljesítményem), fokozatra rakom a ventilátort akkor nem áll meg néha amikor elérte a kívánt hőfokot, hanem szépen fújja folyamatosan a 40fok környéki levegőt . Az automata ventillátor fokozaton is normálisabb lett, a 48-58 fok környéki befújt levegő lement 40-50fok környékire.
    Ezt egy másik oldalról másolta de működik. A lényeg, hogy mielőtt áramtalanítod a gépet azelőtt állítsd be a kívánt hőfokon!

Új hozzászólás Aktív témák