Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    Sziasztok!

    Eljött az idő a Klíma szereléshez ehhez kérem segítségeteket.

    Panellakásba lenne olyan 45-50 M2 hűtésére két/három helyiség csatolom az alaprajzot. /Nappali/Háló esetleg konyha ha oda is jut de az már nem szempont...

    Azt már korábban megtudtam hogy egy 3,5 KW-os Klíma elég lenne.

    - Van olyan Klíma ami párásít is mert nekünk ha lenne olyan lenne praktikus panelba a száraz levegő és kisgyermekünk miatt /olyanokat találtam ami párátlanít de párásítósat nem .... /

    - Melyik konkrét típusok ajánlottak /szereléssel együtt amit szintén nem tudok mennyi de ahogy nézem nagyjából 60-70e FT/ olyan 200.000 Ft lenne a plafon tehát 120-130.000 maximum a klímára bár ahogy nézem az árakat egy Daikin FTXV35AB 150.000 cca... ami tudtommal biztosan jó lehet illetve amit még így elsőre találtam Whirlpool SPIS 412L ez 125.000 Ft ha ajánlott típus .

    Vezetékezés terén azt már korábban megtudtam hogy B ponton lenne a legjobb elhelyezni a biztosíték tábláig vezetékeznek ... be kell oda kötni vagy :F ... és a meglévő panel elektromos hálózat bírni fogja még régi csavaros kerámiás biztosítékok vannak :F

    Mire érdemes még figyelni esetleg tapasztalat hol vegyem szereltessem Pesten belül ahol korrektek és jók az árak :F

    Bocs a kezdetleges rajzért :C

    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM :R :R

    [ Szerkesztve ]

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák