Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Firehani

    csendes tag

    válasz kope0808 #79 üzenetére

    Találkoztam evvel a névvel , ők minden fajta kütyüt gyártanak, nem csak aksikat. Olvastam tesztet egyről, úgy emlékszem nagyon jól véleményt írtak róla, de drágább volt mint az Anker és beszerezni se lehetett.
    Sajnos a legtöbb hasonló nevesebb (márkásabb?) termékkel az a probléma, hogy szinte csak Amerikában kapható, de onnan általában nem szállítanak, vagy több a szállítási költség mint az eredeti ár. Amazontól rendeletem én is, de ott is sokszor nincs szállítás hozzánk, ha meg .co.uk oldalról rendelsz, akkor az ár annyi fontban mint dollárban Amerikában. És a legfájóbb, hogy a legjobb ajánlatok is a csak Amerikában elérhetők. Ott simán vannak 50%-os tartós kedvezmények is. eBayen szintén csak drága amerikai szállítással elérhetők, ha elérhetők. De érdemes keresni, nekem is sikerült akciósan áron + ingyen szállítással megszerezni az angol amazonról.
    Mostanában azért nem árt óvatosnak lenni, mert a légiposták nem nagyon szeretik a lítiumos aksikat szállítani, nekem már volt eBayről, Hon-kongból visszamondott aksim, mert nem tudták feladni. Volt olyan rendelésem is szintén Kinából, de nem ebayről, amit a Szingapúri postával tudtak csak elküldeni.

    A 10 dolláros kínai vackokkal az a baj, hogy nem lehet kiszámítani mit kapsz. Sokszor még ugyanarról a helyről se kapod meg ugyanazt. Rendeltem olcsó kis búvárlámpákat magamnak, meg pár ismerősnek is, 4 különböző időpontban 5 darabot, de még az egyszerre rendelt se volt egyforma. Valami kis eltérés mindig volt közöttük. De mindegyik működik és 8-9 $-ért egy 20-30 ezerforintos "bolti" lámpát simán levilágít.. Fillérekért csináltam hozzá diffúzort, kicsit meglágyítva a fényét, szerintem így már szinte tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák