Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThodEE

    őstag

    válasz Speedy007 #80416 üzenetére

    Az asszony keveset használja a gépét, főleg csak netezik. Régen nagy játékos volt, gondoltam hátha ha olyan gépe lenne, jó darabig nem volt gépe mert lenyúltam tőle a 1070et még normális áron tudtam venni magamnak a 6900XT-t. Mire vissza adtam neki szinte elavult a 1070 :DDD Karácsonyra lőttem neki a 6800XT-t ami egy hónapig állt a polcon és vihettük is vissza gariba :((( 30nap meg a hercehurca, végre össze állt a gépe minden működik használhatná. Aztán mikor én játszanék a sajátomon ide ül képetszerkeszteni, há mondom méééé??? jajj mert nem szereti azt a széles monitort amit tőlem örökölt. Jó, kinéztem neki az új monitort 1 hónap múlva szülinapja lesz, kicsit előre, akkor már ha benne vagyok a költekezésbe vettem az 5800X-et is, 4*8Gb ramból 2*8at eladtam jött helyette 2*16, minden szuper használja is de gondol egyet a PS és kilép, hmm , indítok egy Cyberpunkot oszt 90fokos a proci :O Na innen indult a gépházcsere :U

    [ Szerkesztve ]

    http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

Új hozzászólás Aktív témák