Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katana28

    csendes tag

    válasz spanglee001 #18319 üzenetére

    Olvastam zoltankakuk tesztjét a párosról, és jól hangzik, csak valahogy nem szeretem a sok kis különálló tartozékot (alaplapból is inkább veszek több satásat, minthogy külső vinyót szerezzek, ha elfogy a csati). Másik, hogy milyen trükkel tudnám használni a Tiamat mikrofonját? Ez a tesztben is probléma volt. Mikrofon hosszabbítóval alaplapira dugva megoldás lenne?
    Egy korábbi hozzászólás alapján amúgy a Strix Soar kártyára gondoltam, ha nem kapok tippeket, ezért állítson meg, aki szerint rosszul döntök. Viszont ha más is egyetért az U7-el, akkor talán megérné azt a kis áldozatot a letisztultság rovására. Árban végül is nem olyan nagy már a különbség. Csak a mikrofon...
    Az viszont lehet, hogy egyedül nekem szokatlan, mert nem vagyok a témában, de nem értem miért nem egyformán Jack az U7 összes csatija. Nem kellene átalakítóval mókolni.

    Én is 8.1-et használok, W10 egyenlőre nem érint. Hardver váltásnál pár év múlva legfeljebb (vagy ha már nagyon pofátlanul tolják játékkövetelménynél).

Új hozzászólás Aktív témák