Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geprombolo

    senior tag

    válasz #16820480 #3065 üzenetére

    A magam részéről néhány órája vettem át a futártól vadiúj WayteQ X920-as kütyümet. Nekem tetszik. Kézbevétel és némi nyomkodás után jöttem rá, hogy X920-asból kétféle van, az egyik sima, a másik BT-s. Én a simát vettem, pedig a másikat akartam, de nem gond, a bluetooth-ot nem használnám egyébként sem, az FM transmitter meg helyettesíthető, mert a készüléknek van sztereó 3,5 mm-es jack füles-kimenete. Úgyhogy a legolcsóbb megoldást vettem és tetszik. Jelen pillanatban a notimra van dugva és töltődik a saját USB kábelén keresztül. Az XP felismeri, ha előtte beállítod, hogy "mass storage"-ként szerepeljen, magyarul tárolóeszközként. Onnantól az explorer, vagy a Total Commander mindent elvégez, mintha egy külső winyót dugtál volna a gépre. Ha meguntad a fájlmásolgatást, akkor kilépsz a kütyün a csatlakozást jelző képből és le is választotta magát a gépről, lehet nézni-hallgatni amit felmásoltál. Közben töltődik tovább.
    Na, remélem sikerült segítsek a döntésben. Innen vettem, térkép nélkül.
    .
    .
    A készülékeknél a proci, meg a memória is sokat számít. Valahol találtam egy összehasonlító tesztet, ahol az X920-ast, az X820-ast, meg még két gépet hasonlítottak össze. keresd meg, érdemes.

    [ Szerkesztve ]

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Új hozzászólás Aktív témák