Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Rick3D #78276 üzenetére

    Én lehet visszafelé haladnék.
    Könnyű szerelhetőség esetén (vagy garanciavesztés nélkül) csak néhány gyártó és egerei vannak:
    ASUS ROG Sica/Gladius (II)
    Ezeknél foglalat van a főgombok kapcsolói alatt, szóval gond nélkül cserélhetőek, ahogy a kábel is. A Sica kicsi és nincs plusz gombja, a kábele sz@r, a görgőre sokan panaszkodtak. A Gladius elég jó, csak nehéz és lehet már Neked nagy.
    G-wolves Hati/Skoll
    Könnyű, jó minőségű egerek. Ezekhez ad a gyártó helyből cserekábelt és kapcsolót, szóval nekik nem lesz próbléma, ha belenyúlsz az egérbe. A Skoll nagy, a Hati lehet egy jó opció. Annyi, hogy a talpait lehet érdemes cserélni.
    Logitech G102/203
    Ezt nagyon könnyű javítani (3 csavar, nincs kábel a shell és a nyák között). Kábel alapvetően nem nagyon rossz, de lehet érdemes cserélni, ahogy a talpakat is.

    Na jön akkor a probléma (a következő listák nem definiálnak preferált sorrendet és nem is teljesek):
    17.5-es kéz + palm-hoz nagyon nem egyértelmű mely egerek felelhetnek meg.
    Ott van a CM MM520, ami egy elfogadható választás volna, de én lehet valami palm-fingertip megoldás felé terelnélek inkább. Pl. nekem a 18x8-as kezemhez a G-wolves Hati egészen jól illleszkedik, pedig alapvetően fingertip-re fogom az egereket.
    A Logitech G102/203, ASUS ROG Sica, Zowie FK2, Glorious Model O-, Razer Viper Mini fingertip-re biztosan jó választások.
    A Zowie D2, Zowie ZA13, CM MM710/711, Steelseries Rival 3, Endgame Gear XM1 egerek jók lehetnek hibrid fogáshoz.
    A Logitech G403, Logitech MX518 Legendary, CM MM531, ASUS ROG Gladius II, G-wolves Hati meg jók lehetnek palm-ra (ha nem túl nagyok).

    Mi volt ami eddig megfelelt?

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • yorgashx

    tag

    válasz Rick3D #78276 üzenetére

    Szia!
    ribizly válasza nagyszerű, de a fogás függvényében én még a sima Razer Viper-t is ajánlanám. Sokáig kerültem a gyártót, mint a pestist, de az elmúlt egy év szinte minden egerét kipróbáltam, és a Viper tényleg rohadt jól sikerült. Amazon/ebay olykor wireless verziót is ki lehet fogni 35-ért.

Új hozzászólás Aktív témák