Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Franklin #7687 üzenetére

    okes! :B
    alapvetoen mmokban nem mozogz akkora mozgaskulturaban mint egy fpsben vagy egy tpsben. valaszthatsz gyakorlatilag barmilyen senzor kuzul (infra,lezer.optika) csak wirelesst ne vegyel (de ha az kell mindenarom valassz jobbak kozul legalabb). mind tokeletes lesz ott nem az a lenyeg hany dpi meg gyorsitam semmi ilyen. legyen a kezednek baszottul kenyelmes mert az mmo idorablo elegge..
    mitszolnal egy logitech mx518 optical gaming mouse-hoz. szoktak szeretni mert nekik kenyelmes es 3 EV GYARTOI GARANCIA! mellesleg 8 programozhato gomb. mellesleg nem horror osszeg (8-10k kozott).
    vagy egy steelseries ikari optical mouse ez is egy jo eger de te nemigazan hasznalnad ki es csak 6 gombos meg 12-14k.
    igazabol ezeket sem hasznalnad ki meg dragak is 16-18k mindketto de a razer imperator on 7gomb van a lachesis-en meg 9.
    ezeket nezegettem amik igy sok gombosak es biztosan jok es tartos darabok ezek kozul csak logi mx518 volt a kezem alat arra tudom csak azt mondani hogy fasza. de a tobbi is lehet hogy az es valoszinuleg akik hasznaljak oket mindenkinek tuti kenyelmes. :)

    [ Szerkesztve ]

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák