Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz Iomega #17438 üzenetére

    Szia!

    Nemrég kértem ajánlást itt a topicban én is, és végül egy Performance MX-re esett a választás. Nagy megelégedéssel használom egy QCK Steelpad-on mostmár kerek egy hete. Játékra és általános dolgokra egyaránt, munkától kezdve netezésig. Szerintem jól összerakott, méretes egér, nem recseg ropog. Mondjuk nagy egér párti vagyok, mivel a palmgrip és néha palm/claw-grip fogással használom. Volt már több nagy egerem is, de ez az első amin igazán kényelmesen elfér a kezem. A szenzor tényleg működik üveglapon is, érdekességként kipróbáltam az ablakon. Valamint kifejezetten jónak találom, hogy a hüvelyujj alatt lévő gombot nagyobb erővel kell lenyomni így az esetleges véletlen kattintások minimalizálhatóak. A zoom gombot imádom a böngészőkben és a gyors görgetés is elég hasznos funkció. A görgő jobbra-balra dönthető, ez végzi az oldalgörgetést, de nem a megszokott gombos módon, hanem nyomásérzékeny és az erőtől függően gyorsabban vagy lassabban görget (ez mondjuk annyira nem kényelmes nekem). Az aksi nem tudom meddig fogja bírni általánosságban, de 7 napja napi 8+ órát volt nyúzva és még nem töltöttem rá, a gyári töltéssel megy még egyelőre, de ma már csak egy led világít a háromból. Azt hozzátenném, hogy én sosem kapcsolom ki az egeret. Ami szerintem szintén nem utolsó szempont, hogy töltés közben is tudod használni az egeret vezetékesként. Ami számomra negatív, hogy többet mozdul el emelésnél, mint az elődje: Trust MI-7770C.

  • eriktoth

    tag

    válasz Iomega #17438 üzenetére

    Én itt írtam róla összefoglalót:

    [link]

    Kb. 3 hete van meg, az elem eleinte hamar lemerül de utána nekem olyan napi 9-10 óránál több mint egy hetet kibír, fogásra tökéletes, mondjuk nekem a fényes fa asztalomon picit akadozva megy, de üvegen meg hiba nélkül, nagyon minőség rajta minden, többit pedig lásd a Link alatt :) Esetleg ha van konkrét kérdés...

    Ui. Én nem szeretem tenyeresen fogni az egereket, és szerencsére ennél sem kötelező :)

Új hozzászólás Aktív témák