Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Big M #11511 üzenetére

    Hát, erről én nem hallottam, de majd az itteni prók rámcáfolnak. Az egyetlen ilyen nem gamer szegmensbe szánt szuperegér a Microsoft Intellimouse szériából van, de az már rég nincs a piacon, csak használtan, elvétve.

    A szetteddel az a baj, hogy - meg ne sértődj - gagyi. Az A4tech nem egy csúcs márka, ez a szett megkapta a gémer cetlit és a fekete színt, ezért kérnek ért 6 ezret, én egyet ha adnék érte. A bill ránézésre is vacak, az egér még elmegy. Lényeg, hogy A4tech-et mellőzném, úgy ahogy van.

    többiek:

    Én is kérdeznék. Ez az egér például mit nyújthat játékban? Nekem formára, gombokra, külsőre például tökéletes egér lenne, ha valami rágcsálót keresnék az asztalra. Ennél gyakorlatban is észrevehetően többet nyújt egy Abyssus/G400?

    Illetve nem tudok dönteni a G400 és Abyssus között(amennyiben nem üti ki őket az M500 ;] ). Tudom, hogy az Abyssus crawl grip, de mégis, mennyire használható palm gripre vajon? Mégiscsak Razer, örülnék ha azt tudnám öcskös asztalán is.

    Nagyon hajlok az Abyssus felé a fene essen belé, szerintem nem érdekel, lesz ami lesz, azt veszem neki :D Ahogy nézegetem a vidiket, elmegy bőven palm grippel is. (csak a G400-on ott van a két oldalsó gomb, ami szerintem rohadt praktikus :( )

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák