Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arphox

    tag

    válasz Synthwave #98514 üzenetére

    Garanciaidő alatt inkább kicseréltetem/visszakérem az árát, minthogy nekiálljak magamtól forrasztgatni (amihez amúgy nem értek, lehet szégyen, majd megtanulom egyszer ha kell). De amúgy jogos.

    Megnéztem, amiket ajánlottál, köszönöm szépen!
    Endgame Gear XM2we: szimpatikus úgy általánosságban, főleg az 5 év gari. Kicsit drágállom 46k-ért, ennek ez a normál ára? Megér ez ennyit ár/érték arányban?
    Lamzu Atlantis, Pulsar X2: 2 év gariért (ennyit láttam a népszerűbb webshopoknál) nem fizetek ennyit (30-40k)
    Pulsar X2V2 / X2H-t nem találtam magyar boltokban, gondolom azokat is 2 év garival hozzák majd be.

    Amit PAtr0n kolléga írt Keychron M3 Mini Wireless (M3M-A1)-t (köszönöm! meg az összehasonlító oldalt is), szerinted az is ajánlható nekem? 23k Ft-ért elég jó ár/érték arányúnak tűnik még 2 év garival is.

    Tény, hogy egy nagyon magas keretet írtam, de nem vagyok akkora FPS félisten, hogy legyen értelme olyan egeret venni, amit már főleg csak pro FPS gamerek tudnak kihasználni. Szóval 30k alatt is írnál párat, légyszi? :)

    A konfigomat lásd az adatlapomon.

Új hozzászólás Aktív témák