Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lavar

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egér görgőjét lehet javítani valahogy? Nem a click, hanem a görgetés hagy ki.
    Asus Strix Claw, 3 éves. Egy fő és másodlagos mikrokapcsoló cserén már átesett, de a görgője ~2 hónapja kezdte megadni magát, arra meg szükségem van.

    Úgyhogy, vettem egy G102-őt 1 hónapja, régóta szemeztem vele a mérete miatt, a szenzora kiváló, még jobbnak is érzem mint az asusban volt, mert kisebb a lod jóval, ott már nem tudom beállítani megfelelőre valamiért. Az első pár napban nagy volt a boldogság, de aztán elkezdett a gyűrűs és a kisujjam feletti rész fájni, majd a csuklóm is rákezdett pár óra után. Minden bizonnyal pont a kis méret miatt van ez, pedig FPS játékokban egyszerűbb használni, hogy kisebb és könnyebb is, mint a strix claw.

    Így hát vettem ma egy Razer Deathadder Elite-t, mert kuponnal 12-ért elhozható.
    Ennek egyébként jól látom, hogy nincs onboard memory? Ez elég gáz egy alapból 20 ezres egértől, hogy mennie kell a szoftvernek ahhoz, hogy tartsa a beállított világítást.
    Viszont most OW-ztam kicsit, és úgy érzem kevesebb volt az fps, hogy futott ez a háttérben...
    Lehet visszaküldeném, így ezért tettem fel az első bekezdésben a görgős kérdést. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák