Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koppi999

    csendes tag

    válasz kemotox #51186 üzenetére

    Igen én egy olyat vártam volna hogy e kritériumaimmal felsoroltok nekem 2-3 egeret , amiből egyik ezért jó , másik azért. Eszerint most én vagyok lusta hogy nem néztem minden ajánlott egeret. Nem nem néztem meg az összeset. De majd meg fogom tenni. (Azért is írtam ide a profikhoz mert gondoltam segítetek eldönteni. És eldöntés alatt én azt értettem -mivel kevés felsőkategóriás palm grip egér van- , hogy Ti mondtok pár szimpatikus típust nekem.

    Ha Ti ekkora profik vagytok akkor miért nem ajánlotok nekem 2-3-4 egeret a fentebbi kritériumaimnak?
    De mindegy, jó ne tegyétek.

    Akkor melyik egeret ajánlanátok ezek közül:

    Razer DeathAdder 3,5 g
    Logitech G502
    Mionix Naos 7000
    Mionix Castor

    Gondolom a legjobb az lenne ha kipróbálnám. Mindet megfogdostam. A DA 3,5 g -t hol tudnám megfogdosni Bp-n?

    A többi kritériumom pedig:

    Emelgetni nem nagyon akarom.
    Palm gripes fogásra
    legalább 3000 dpivel
    szoftverrel
    jobb kezes legyen
    inkább nehezebb kategória
    legfőképpen vegyesen játékokra lenne használva (főleg rts és fps )
    (kézméret: szélesség (hüvelykujjal együtt): 8,6 cm , hossz: 18,9 cm.)
    20 k-s kategória (max 30as kategória ha nagyon jó)
    1000-1500 dpi n játszok fps-sel, 2500-3500 dpi n játszok rts sel.
    Olyan egér kéne ami ezeknek az igényeknek eleget tesz , tehát legyen jó a szenzora.
    Az ujjaim helyzete egéren: hüvelykujj oldalt, mutatóujj felváltva bal gombon vagy görgőn, középső ujj jobb gombon, maradék két ujj másik oldalt.
    Tehát olyan egér lenne jó amin legrosszabb esetben épphogy de valahogyan férjenek el az ujjaim az egéren, oldalt, oldalon levő támaszon, stb.

    Habár ezzel már jó pár órája megszívom de azért ideírom végszónak ,hogy ha van a kritériumaimnak megfelelő egyéb egér is, azt nyugodtan mondhatjátok.
    Azért ezt írom ahelyett hogy konkrét egérhez hasonlítanám az egyebeket, mert sajnos még igazán jó egérnek nem voltam tulajdonosa, az pedig hogy egy üzletben fogom 30 percen át az nem olyan mintha egész nap használnám játékokban.

    Most meg nehogy az legyen a probléma hogy túl hosszú, mert ez a részletesség és a pontosság ára és én minőséget kívánnék vásárolni.

Új hozzászólás Aktív témák