Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wungpapa

    újonc

    TeebyKay, dobragab, Vanir, nagyon köszönöm az eligazítást a témában, sokat segítettetek!

    Úgy döntöttem végigjárom pesten az összes Madia Markt-ot, hátha találok olyan egeret aminél legalább a kényelem faktor rendben van, már a 3. üzletben (Mammut) szerencsém volt.
    Itt ki van téve sok jó egér (a Duna Plázában és a Westendben többnyire gagyik voltak kitéve), többek közt Logitech G402, G502 is.
    A 402 ahogy sejtettem nagy, a g5-öt és a rapid fire gombokat nem érem el az egértartásomban.
    Viszont a G502!!! Ahogy rátettem a kezem éreztem, hogy ez egy magasabb szint, hogy is mondjam, egy csoda.. Van elég gomb rajta, kényelmes. Nem a legkönnyebb egér, de megszokom majd, meg a súlyokat kiveszem.
    Ha meg egyszer neadjisten átszoknék a palmgripre, meg a 40 centis egérrángatásokra, arra is tökéletes. ( ki tudja, lehet egyszer még belőlem is lesz egy jó FPS játékos! :) )

    Úgyhogy őt veszem meg, az más kérdés, hogy a következő hetekben valószínüleg párizsin fogok élni.

    Érdekesség, hogy a G402 hossza 136 mm, a G502-é 132 mm, csak 4 mm az eltérés, de fogásra különbség ég és föld. (persze ez az alak eltérésekből is adódik)

    Pár hét/hónap múlva beszámolok a tapasztalataimról az egérrel kapcsolatban, hátha valakit érdekel. :D

Új hozzászólás Aktív témák