Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deatom

    tag

    válasz cellpeti #18812 üzenetére

    "és 8200 dpi felbontású lézeres szenzorral rendelkezik....... A beérkező adatok feldolgozásáért egy 72 MHz-en üzemelő 32 bites ARM processzor felel, emellett 128 kB-os memória is.....A NAOS 8200 rendelkezik a S.Q.A.T (Surface Quality Analyzer Tool) technológiával is, ami elemzi az adott egérpad felületét, és ahhoz igazítja a mozgás pontos felismerését. Ha ez nem lenne elég, akkor még a világítás is testre szabható. A kívánt szín 16,8 millió variációból választható ki...... "

    nahát, ez már technika!!!! ....Csinálhattak volna egy kedvező ár/érték arányú, egy minőségi szenzoros egeret, aminek a formája sok embernek bejön, a márka is és az egér is viszonylag ismert. Ehelyett csináltak egy arm-es proceszorú, milió Cpi-s, Surface Quality Analyzer Tool (!!!!!!!!!) os "prémium" vackot 90 Euróért, 1 év gyári garanciával. :W
    véleményem szerint még mindig nincs versenytársa egy logitech g400asnak ár/érték arányban, vagy, már ennyi pénzért a logitech g9x-nek.....
    ez csak az én véleményem, ettől függetlenül lehet ez jó egér is, de számomra ezek felesleges dolgoknak tűnnek.
    kíváncsi vagyok mikor dobják piacra a 2 magos processzoros egeret....

    Ahhoz képest, hogy a naos3200 10-11k , az naos5000 15k körül van/volt ez, több mint 24 000 HUF....drága az a arm processzor, meg egérpad elemző, minek az bele :) Ennyit Mionixért (és egyéb 30ks csodákra) egyébként sem adnék, nem tudok róla ugyanis, hogy ennyire prémium kategóriás gyártó lenne...és még az átlagnál hosszabb garanciát sem vállal az egérre, ennyiért.... persze ismétlem, ez csak az én véleményem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák