Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    Utánaolvastam a dualoptikai parasztvakítós szenzornak vagy 'mifenének. Amikor megláttam, hogy a Philips gyártja kirázott a hideg ráadásul az Imperatrnál (2012) elég sok panaszt olvasni miszerint emeléskor kikapcsol a szenzor ahogy a nagy könyvben megvan írva, de néha elfelejt újból működni. Ezen a ponton végképp elvetettem ezt a 4G -s valamit, keresem a további alternatívákat. Logitech -hel nem szimpatizálok, bár tudom, hogy jelenleg a G400 nagyon BestBuy. Viszont az első hozzászólásban láttam, hogy opcionális lézer egerek között ott van a SteelSeries Ikari Laser (ami nekem nem jön be), de körülnéztem a SS háza táján. Korábban már szemezgettem a Kanaval, de ebben a topikban mondták, hogy felejtős. Végül eljutottam a Sensei -ig, ami árban is elfogadhtaó, formailag is tetszik és a visszajelzések is elég jók róla. Tehát a nagy kérdés! Jó választás lenne a Sensei RAW (esetleg FNTIC) :U ?

    Off: vásárolt már valamelyikőtök Amazonról?

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák