Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milo629

    aktív tag

    Sziasztok,

    mostanában elgondolkoztam egy gép vásárlásán, próbáltam utánaolvasni a dolgoknak és arra jutottam, hogy MILC kellene, ha videózni is szeretnék, továbbá mivel első gép lenne és belépő szintűt szeretnék, ezért a használt piacot kellene megcéloznom, elsőre a Canon M100-at néztem ki még anno egy fél éve, de így utánaolvasva most a Sony a6000 fele hajlok, ez újonnan 160.000 körül van (16-50mm objektívvel), egy jó állapotúnak, kevés expoval mennyi lehet a reális ára? Előre is köszi a segítséget.

    Biztos ami biztos, azért kitöltöm a kérdéseket is:

    - Gépre szánt összeg? (Max és nagyon max). Ha csak gép, azt az összeget. Ha objektívvel együtt, akkor úgy megadni.
    100-150.000 kit-ben, objektívvel.

    - Felhasználás? (Lehetőleg "mindenre, bármire" kerülve legyen, próbáld minél jobban belőni, mi lenne kedvenc témád).
    Autó fotózás, néha videózás.

    - Méret számít? (Súly, foghatóság, hordozhatóság, strapabíróság).
    Nem.

    - Videóra szükség van ? (Igen: komoly minőséggel és tudással, vagy csak átlagos minőségben ? Nem: teljesen hiányozhat akár, bár ez egyre ritkább, lassan minden gép tud video-zni).
    Igen, átlagos tudással (belépő szintűnél gondolom csodát ne várjak).

    - Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
    Használt is.

    - Egyéb kívánság, speciális igények?
    Nincs

  • Milo629

    aktív tag

    válasz Neck #54594 üzenetére

    Ha tudja a gép, vagy alkalmas rá, akkor mozgó is ("rolling shot", nem tudom, hogy van-e rá magyar szakkifejezés :DDD), de legfőképp álló.

Új hozzászólás Aktív témák