Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    válasz nord_ #5097 üzenetére

    Annyi tuti, hogy itt valami gond van, vagy a gép hibás (elég ritkán fordul elő) vagy user error :U . Így egyik gép sem viselkedik normál esetben. Szvsz aggodalomra nincs ok mert a probléma vagy így vagy úgy, de meg fog oldódni.
    A makró témáról meg annyit, hogy a makró menüpont az obi tulajdonságait nem fogja megváltoztatni (mert erősen ettől függ :K ). Amennyire én tudom a kompaktokon is csak azért van a makró program, hogy az egyszerűbb felhasználóréteg boldoguljon. Az a program csak annyit csinál, hogy a kompaktunkon lévő obit, a makróra legalkalmasabb állásba hozza, gyújtótávolság, rekesz stb, és a gépünket szintén a témának megfelelően állítja, vaku letiltás stb. Szvsz ezt egy kicsit tudatosabb felhasználó is be tudja állítani M módba és bámm ott a makró mód :K . Tehát a makrózáshoz ahogy az előttem szólók is mondták makró obi kell, de minimum egy előtétlencse vagy egy közgyűrűsor kell. Amúgy ezzel az obival bármilyen szituációba lehet kompaktokat meghazudtoló módon képet készíteni, szóval próbálkozz.
    Amúgy megjött az új vakum, és most tiszta boldog vagyok :C . Muternak a szemét már kiégetem itt a sok próba közbe ;] más modell most nem akadt. Gondolom ez most elég sovány vigasz ;) .

Új hozzászólás Aktív témák