Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hibavissza

    veterán

    válasz Szten Márs #4415 üzenetére

    Szerintem nem ellentétes amit írunk, csak más és más az amit megfelelőnek tartunk. Két lehetőség van. Vagy a dp review képei vannak úgy torzítva, hogy a d5000 mutassa a legjobb eredményt, vagy az én szemem lényegesen jobb, gyakorlottabb a képi hibák felderítésében. Még egyszer: nem azt írom, hogy ezek a kitek rosszak, csak azt, hogy a hibáik már közepes formátumban jól láthatók. Persze minden kiállításnak, nyomdaterméknek meg van a fogyasztói bázisa, szinvonala, így ez csak egy vélemény.

    Nemrég egy ismerősöm ajánlotta az ismerőse weboldalát, hogy milyen kitűnő amatőr fotós és ezt meg kell néznem.....ritka okádék fotók voltak ott...pedig a témákban még fantázia is volt. Alapvetően még azzal sem volt tisztában, milyen eljárással kell egy fényképet megjeleníteni a weben.

    Alapvetően nekem is az a problémám a tesztképekkel amit írtál. A dp review oldalon nem derül ki számomra, hogy az összes képet ugyan az az ember, ugyan azzal a szoftverrel gyógyította a webre. Így valóban fenn áll annak esélye, hogy a következtetésem hibás és ezek a kitek tökéletesek bármely továbbfeldolgozásra kis/közepes méretben.

Új hozzászólás Aktív témák