Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robb202

    tag

    Szeretnék érdeklődni, hogy a három blu ray író közül melyiket érdemes venni?

    LG BH08 BLU-RAY
    PIONEER BDR-203 SATA

    Pioneer BDR-S03J - Ez miben különbözik a másiktól? Erről nem találtam leírást!

    Amúgy már kezdenek egész elfogadható áruvá süllyedni a blu ray lemezek így néha-néha írogatnék egyet. Főleg film bd iso-k kiírására venném. a 25gb-os korongok már olyan 1200-1300ft-ért kaphatóak illetve az 50Gb-osok kb 2200ft-ba kerülnek az Óperenciás tengeren túlon, darabra leszámítva. Ha veszel egy 25-ös packot.

    Ami még érdekes, hogy a BD íróknál a plafon a 12x-es sebesség legalábbis a wikipedia szerint. Így a mostani 8x-os íróknál max 2 generáció lesz amíg elérik a 12x-est. De úgy tudom a 10x-es sebességet egyből átugorják. 8x-os sebességgel 12 perc egy 25gb-os és egy 50 meg 23 perc. a most 12-essel 8 perc lesz egy 25gigás mígy egy 50gbos 15 perc. Ráadásul szerintem maxon írni eleve nem biztos hogy jó ötlet. ez nem lóverseny arra ott a hordozható 2.5"-es hdd :DD

    Szerintetek a fentiekből melyik éri meg jobban? Nem ár szerint. A Pioneerek DVD vonalon nagyon jók voltak. De most? Valaki tudna segíteni a döntésben? Melyik a jobb?
    Illetve a 3. Pio az most pontosan akkor mi? Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák