Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Molydeus #90672 üzenetére

    Eddig Corsair és Akko 2,4 GHz wirelessel volt dolgom billben. Full patika volt high/top tier gameplayhez. Ja, meg ASUS SpeedNOVA, az is, ha nem jobban.

    A Dune 2-t még az első saját PC-men, egy 386DX40/4 MB SIMM/512 kB Tridenten toltam, MS-DOS 5.0 alól. Emlékszem, olyan határ fos volt a Genius GM-6 egerem, hogy inkább kurzornyilakkal és spacebarral vittem el az utolsó pályáig. Az meg sem fordult a fejemben, hogy le lehetne valamikor menni a sarki PC üzletbe, és kiríni egy nagyságrenddel kevésbé határ fost. :DDD

    mod: Ja, Dune 2K. Azt is játszottam valamennyit, de azt már PII-esen. : > Amúgy RTS-ben itt legtöbbet a Starcraft: Brood War és Warcraft III: The Frozen Throne pörgött, de az rengeteget, és számtalanszor LAN-on is, meg saját mapokon is. Rég volt, igaz se volt. Brühühü.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák