Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alwares

    aktív tag

    válasz Frawly #57935 üzenetére

    Ha a Logitech lightspeed-es új billentyűzetei csak fele annyira jók mint az egerei akkor azokat ajánlanám. Nekem a G502-es egerük van és ott 0 különbség van vezetékes és vezeték nélküli mód között. Persze ha nem nagyon szuper pro-gamer akinél ez nagyon fontos, akkor jó valami BT megoldás is.
    +A BT akkor legyen opció ha az asztali gépedben van normális BT kártya. Nálam az egy új Intel Wifi6-os m.2 chip, ezzel tényleg jó a latency, még a fejhallgatómban is sokkal kevesebb, ami eddig minden eszközzel érezhetően csúszott (tablet, mobil). Viszont amikor usb dongle-el próbáltam bármelyik gyártó bármelyik eszközét borzalmas lassúságot és akadozást tapasztaltam elég gyakran.

    Viszont ez nem a 10-20 ezres kategória, hanem inkább a 70-80k-s. Ebben az árkategóriában nehéz jót találni. Régen a Logi bill+egér kombók tök jók voltak, nagyon pontosak és kevés volt a latency de én azt látom eléggé elinflálták ezt a technológiát és az olcsóbb cuccaikban már valami olcsóbb szar megoldás van sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák