Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 01velemeny

    csendes tag

    válasz _t0Mi_ #22919 üzenetére

    (#22919) _t0Mi_
    mi a helyzet a Red vs Black párharcban?
    +1 (#22920) Horvi -nak
    Amit így írásban át lehet adni a switch-ek érzetéről; nagyon jó tapasztalati támpontokat adott.
    Én elfogult vagyok a finomabb érzékenység felé, ezért én a red-et preferálnám (ha red/black eldöntött), de ez már csak abszolút szubjektívum. Pont ezért, amit Horvi írt a brown-ról én csak részben osztom, mert nekem már elég csak ennyi taktilis érzés is. Ha meg nem kell a feedback, nem zavar. Újra csak "Morte"-t tudom idézni [link]: red - tükörsima autópálya, brown - finom kavicsokkal hintett út, de gépeléshez ő is brown-t, játékhoz red-et preferálna. De ezek részben már csak beleképzelt finomságok. Csak gépeléshez viszont - blue.
    (#22957) ---Lasali--- Ezek a billentyűk cherry-sek. Ott van a gravír minden egyes kapcsolóban. Lehet, hogy látszik is a finom domborulatú logo valamelyik korábbi fényképemen.

    (#22921) Domonkos
    Nem mondod, hogy komolyan számogattál. De minimum tényleg értetted és továbbgondoltad. Ha agyonvernek, talán akkor veszek erőt, hogy kiszámoljam 1:10e Cherry MX kapcsoló hibaaránynál, egy reprezentatív billentyűkiosztás (TKL, 104-105, stb. aránya) mintával súlyozva, több hibás kapcsoló egy boardba kerülését megengedve, átlagosan hány keyboard lesz hibás. De most este, inkább az agyonverést választanám.

    (#22924) davidsone
    Hali! Tudtok valami jóféle vezetéknélküli mechanikus billt?
    Nem véletlen nagy a csend. Bár elvileg lehetne akármilyen saját fejlesztésű jelátvitel a billentyű és vevő port között, de többnyire készmegoldásokat használnak, amik alkalmatlanok komolyabb kihívásokra. Max. kompromisszumos ajánlásokat kaphatsz. És sokszor nem csak a jelátvitel, hanem a billentyűzet felépítésére is értve.

    [ Szerkesztve ]

    Szerinted miben vagy valóban különleges? Jól gondold meg; 7,5 milliárd versenyző van.

Új hozzászólás Aktív témák