Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz qnadam #91081 üzenetére

    "a space belső élén kívül nincs bajom a minőségével. nyilván nem egy fémből készült épített cucc, ez igaz."

    Egen, hát a Logi olcsó plasztikja az valóban nem CNC-zett alumínium. : >

    "nem akarom átépíteni"

    De az első gombhalálnál küzdhetsz a garanciális ügyintézéssel, egy szó szerint 10 másodperces kapcsolócsere helyett.

    "sztenderd méretűek, de be vannak tolva a jobb cmd-ctrl-stb helyére."

    Nincsenek betolva, teljesen különállóak, de a kompaktság miatt nem lóghatnak túl jobbra. Az osztott elrendezésnek pont az egyik előnye, hogy módosítógombok kerülhetnek a hüvelykujjaid alá (ezek helyett a jobb controlt nem tudom, mire használnád).

    "két hete pont ezt kérdeztem."

    Nem kaptál választ?

    "mire gondolsz?"

    Teljes QMK/VIA programozhatóság (akár egérfunkciók vagy komplex makrók is), 4+1 profil, hot swap, csavaros stabilizátorok, háttérvilágítás (déli tájolású RGB LED-ekkel), reszponzivitás, könnyű moddolhatóság, extra kiegészítők (akril porvédő, fa csuklótámasz, más kapcsolók, plate-ek stb.) vásárlásának lehetősége.

    "nem kell knob"

    Ez is programozható, csak alapértelmezésben szabályozza a hangerőt.

    "a numpad nekem akkor komfortos"

    Próbáltál már mást? Szerintem annyira nem vészes hüvelykujjal nyomva tartani egy Fn2-t, és így a kezed sem vándorol el a home rowról (de akár külön toggle rétegre is lehet tenni VIA-val, ha valamikor folyamatosan, huzamosabb ideig kellene).

    "egész minimálisan egerészek. leginkább rajztáblát használok bal kézzel, aminek nincs útban semmilyen numpad."

    Attól még több helyed lesz magad körül.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák